Всім доброго дня! ВИКРАЛИ велосипед Demo 7 2008 (Взлом гаража) в вечері з 11.03.15 на 12.03.15 Велике прохання до всіх! якщо хто небуть має хоть якусь інформацію про цей велосипед пишіть приватно. Репост вітається! Всім дякую за увагу,не будьте байдужими! Хочу всіх проінформувати!!!!! ХТО ПОВЕРНЕ МЕНІ БАЙК БУДЕ ВИНЕСЕНА ВЕЛИКА ВИНАГОРОДА В ГРОШОВОМУ ВИГЛЯДІ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!! Всі догадки і тд в вк https://vk.com/edvin33 Рама:Specialized demo 7 розмір M -аморт Fox DHX 4.0 -підседільний зажим Dartmoor -сідло Flux Вилка:Rock Shox Domain Dual Crown (R) руль Fireeye Blaze 788мм винос specialized тормоза Avid x0 Trail -ротора Avid 203 задня перекидка sram x0 монетка sram x0 Вілсет: -переднє колесо -ОбідT Swiss f 550 -ВтулкаT Swiss -Шпицы DT Swiss -Камера:Maxxis Downhill -Покришка:Maxxis Minion Dh(F) -Заднє колесо -Обідt Swiss f 550 -Втулка:Hope Pro 2 Evo -ШпиціT Swiss -Камера:Maxxis Downhill -Покришка:Maxxis Minion Dh(F) Система: -Шатуни FSA Moto X -Каретка Shimano Deore XT -Педалі Truvativ Husfeller -Зірка E13 -Успок Truvativ Boxguide -Ланц Sram pg 991 -Касета Sram pg 991