ВИКРАЛИ велосипед Demo 7

Discussion in 'Украина' started by edvin36, Mar 15, 2015.

  1. TopicStarter Overlay
    edvin36

    edvin36 Начинающий

    Регистр.:
    Mar 15, 2015
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Location:
    Ивано-Франковск
    Байк:
    Specialized demo 7
    Всім доброго дня!
    ВИКРАЛИ велосипед Demo 7 2008 (Взлом гаража) в вечері з 11.03.15 на 12.03.15
    Велике прохання до всіх! якщо хто небуть має хоть якусь інформацію про цей велосипед пишіть приватно.
    Репост вітається!
    Всім дякую за увагу,не будьте байдужими!
    Хочу всіх проінформувати!!!!! ХТО ПОВЕРНЕ МЕНІ БАЙК БУДЕ ВИНЕСЕНА ВЕЛИКА ВИНАГОРОДА В ГРОШОВОМУ ВИГЛЯДІ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!!
    Всі догадки і тд в вк https://vk.com/edvin33
    Рама:Specialized demo 7 розмір M
    -аморт Fox DHX 4.0
    -підседільний зажим Dartmoor
    -сідло Flux
    Вилка:Rock Shox Domain Dual Crown (R)
    руль Fireeye Blaze 788мм
    винос specialized
    тормоза Avid x0 Trail
    -ротора Avid 203
    задня перекидка sram x0
    монетка sram x0
    Вілсет:
    -переднє колесо
    -Обід:DT Swiss f 550
    -Втулка:DT Swiss
    -Шпицы DT Swiss
    -Камера:Maxxis Downhill
    -Покришка:Maxxis Minion Dh(F)
    -Заднє колесо
    -Обід:Dt Swiss f 550
    -Втулка:Hope Pro 2 Evo
    -Шпиці:DT Swiss
    -Камера:Maxxis Downhill
    -Покришка:Maxxis Minion Dh(F)
    Система:
    -Шатуни FSA Moto X
    -Каретка Shimano Deore XT
    -Педалі Truvativ Husfeller
    -Зірка E13
    -Успок Truvativ Boxguide
    -Ланц Sram pg 991
    -Касета Sram pg 991
     

    Attached Files:

  2. ADS

    ADS

     
  3. Flystyle

    Flystyle Велогуру

    Регистр.:
    Jul 7, 2013
    Messages:
    2,536
    Likes Received:
    1,135
    Location:
    Fe-city
    Байк:
    Charger V6
    Распилили ваш демо уже на комплектующие,поймите и простите...
     
  4. yalena

    yalena Начинающий

    Регистр.:
    May 15, 2015
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Байк:
    UNIVEGA
    на х@р нужен форум где люди пишут такое дерьмо вместо нормальных слов сочувствия или помощи?!
     
  5. Rottweiler

    Rottweiler Administrator

    Регистр.:
    Apr 24, 2009
    Messages:
    2,848
    Likes Received:
    1,967
    Location:
    Санкт-Петербург
    Байк:
    Зелёненький...
    На х@р нужны такие пользователи. Посиди-ка недельку в бане.
     
    Flystyle likes this.
  6. ReD_LioN

    ReD_LioN Веломаньяк

    Регистр.:
    Aug 6, 2013
    Messages:
    1,336
    Likes Received:
    520
    Location:
    Север
    Байк:
    говорят хороший
    Слабоумие не лечится - искренне сочувствую .
     

Share This Page